Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za czasy. Tacy idioci powinni być karani za zabójstwo, o ile przeżyją. Decydując się na taki manewr w takich warunkach to świadomie i celowo naraża innych na śmiertelne niebezpieczeństwo. To to samo jak by wziął pistolet i strzelał na oślep. Takim młodym ludziom powinni zakładać w samochodach urządzenia rejestrujące jazdę i każdy młody kierowca wsiadając za kółko musi mieć to włączone jak nie to zabierać prawko, i co jakiś czas obowiązkowa wizyta na policji w celu weryfikacji danych. Inaczej nic się nie zmieni.
Nie jeden Stary kierowca co święta zabija po pijaku swoja rodzinę jemu wolno?!!!jak czytam ten post to AZ się nie dobrze robi ,,stary cwaniak się znalazł ''który daje wszystkim rady życiowe a Ty tez kiedyś byłeś młody Rower Ci powinni dac a nie auto i to tez strach z takimi pogladami!jezdze ostroznie po całej Europie i daje świetnie rade ,za to ty doświadczony kierowców zgubił byś się na pierwszym lepszym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeden Stary kierowca co święta zabija po pijaku swoja rodzinę jemu wolno?!!!jak czytam ten post to AZ się nie dobrze robi ,,stary cwaniak się znalazł ''który daje wszystkim rady życiowe a Ty tez kiedyś byłeś młody Rower Ci powinni dac a nie auto i to tez strach z takimi pogladami!jezdze ostroznie po całej Europie i daje świetnie rade ,za to ty doświadczony kierowco zgubił byś się na pierwszym lepszym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeden Stary kierowca co święta zabija po pijaku swoja rodzinę jemu wolno?!!!jak czytam ten post to AZ się nie dobrze robi ,,stary cwaniak się znalazł ''który daje wszystkim rady życiowe a Ty tez kiedyś byłeś młody Rower Ci powinni dac a nie auto i to tez strach z takimi pogladami!jezdze ostroznie po całej Europie i daje świetnie rade ,za to ty doświadczony kierowców zgubił byś się na pierwszym lepszym skrzyżowaniu.
Skąd wiesz że jestem stary znamy się?? Może jestem w ich wieku. Jak jeździsz po całej europie i dajesz sobie radę to się ciesz. Ciekawe czy byś dalej tak szczekał jak by zamiast tego busa ty byś jechał z naprzeciwka i by ci rodzinę ten baran zabił. Pewnie byś się cieszył i mówił dobry chłopak i ze nic się nie stało, widząc po poście.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz że jestem stary znamy się?? Może jestem w ich wieku. Jak jeździsz po całej europie i dajesz sobie radę to się ciesz. Ciekawe czy byś dalej tak szczekał jak by zamiast tego busa ty byś jechał z naprzeciwka i by ci rodzinę ten baran zabił. Pewnie byś się cieszył i mówił dobry chłopak i ze nic się nie stało, widząc po poście.
Teraz każdy jezdzi jak chce ,nie ma znaczenia czy młody czy nie a ty wychodzisz z założenia ze to tylko młodzi ludzie ,ja go nie chwale ale i nie oceniam 'ja im wspolczuje bo zapłacili największa cenę za swój błąd a dla twojej satysfakcji 4 osoba tez zmarła z tego wypadku dziś w szpitalu 5 walczy ale to będzie cud jak wygra i przeżyje znam tych ludzi.A raczej znalem (*)lepiej się poczules? Widocznie nie było mi pisane tamtędy jechac.I proponuje wzbogacić słownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcja naturalna, lepiej ze debile zabili siebie niz niewinnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoja droga Ciekawe czy byscie oceniali tymi samymi katygoriami co tych ludzi , gdybyby to był ktoś z waszej rodziny ,znajomych?watpie ale teraz każdy mądry ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każdy jezdzi jak chce ,nie ma znaczenia czy młody czy nie a ty wychodzisz z założenia ze to tylko młodzi ludzie ,ja go nie chwale ale i nie oceniam 'ja im wspolczuje bo zapłacili największa cenę za swój błąd a dla twojej satysfakcji 4 osoba tez zmarła z tego wypadku dziś w szpitalu 5 walczy ale to będzie cud jak wygra i przeżyje znam tych ludzi.A raczej znalem (*)lepiej się poczules? Widocznie nie było mi pisane tamtędy jechac.I proponuje wzbogacić słownictwo.
Masz rację każdy jeździ jak chce. Ale pomyśl w ten sposób bo widzę że nie rozumiesz. Starego już nie nauczysz jak tak jeździł to dalej tak będzie jeździł. Jak za młodu się nauczy to mu zostanie w główce co nie co.  Piszesz że znałeś tych ludzi. Dlaczego oczerniasz wszystkich??  "'ja im wspolczuje bo zapłacili największa cenę za swój błąd " Wszyscy zapłacili życiem za jednego idiotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozczulajcie się....4 wiejskich palantów mniej. To chyba oczywiste, że wiedzieli co robili, nie zdziwiłbym się gdyby po sekcji okazało się, że we krwi była mieszanina mózgojeba i jakiś prochów.
Człowieku, zastanów się co piszesz. Ciekawe czy też był byś taki mądry, jeśli to byli by Twoi znajomi, Twoi bliscy, ludzie, których znałeś... "4 wiejskich palantów mniej" - żeby szczególnie w taki momencie, przed świętami kiedy giną młodzi ludzie, wyrażać się tak.. paranoja. Wszyscy jesteśmy równi i śmierć każdego boli. Nie znałeś ich? Nie wiesz kim byli. Też mieli marzenia, chcieli obchodzić święta jak wszyscy, spędzić wspaniałego sylwestra, a co wyszło? Może to i wina kierowcy, może nie zachował się jak powinien, ale to nie my powinniśmy ich oceniać. Szczególnie nie ludzie, którzy ich kompletnie nie znali w życiu nie widzieli ich na oczy. A jeśli jesteś taki cwaniak to idź, idź powiedz prosto w oczy to co piszesz rodzinom chłopaków. Pokaż jaki jesteś chojrak. Obwinianie nie ma już sensu, jest już za późno, nie cofniemy czasu, nikt nie wróci im życia. Tym bardziej przykro czytać takie komentarze na ich temat podkreślmy, że w wigilię, w dni tak wyjątkowym dla większości ludzi, tak magicznym i radosnym, pomyśl też o innych. Pomyśl o ich rodzicach, którzy dziś przy wigilijnym stole stali zapłakani, zdołowani. Pomyśl ile w ich życiu się zmieniło, z czym musza się borykać. Zamiast myśleć o Magii Świąt i sylwestrze muszą myśleć o pogrzebie dla synów. Pomyśl jak Ty czuł byś się wyczytując takie słowa na temat Twoich bliskich "4 wieśniaków mniej", "gnoje za kierownicą" i wiele wiele innych. Jeśli mamy jakieś uwagi to zostawmy je dla siebie, a nie wypisujmy tu takich chamskich słów w kierunku zmarłych. Zginęło 4 facetów... to nie muchy, to ludzie ludzie, których komuś będzie bardzo brakowało... Od wczoraj ten wypadek nie wychodzi mi z myśli, panowie praktycznie z moich okolic.... Szczere kondolencje dla rodziny oraz przyjaciół. A za chłopaków zostaje nam się tylko modlić. A my zamiast wypisywać coś na zmarłych odmówmy za nich modlitwę, to z pewnością pomoże im bardziej, niż obelgi w ich stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna osoba a może inaczej jedna z wielu tu zgromadzonych która kogoś ocenia i oczernia to SA ludzie twojego pokroju,każdy drąży teraz temat tworzy z niego sensacje tak jak ty i ostro dyskutuje a nie wierze ze wszyscy którym tak łatwo oceniać jeżdżą w 100 % przepisowo ze nigdy nie przekroczyli pretkosci czy nie popełnili błędu pisze w liczbie mnogiej bo wszyscy ponieśli kare bo znaleźli się w tym samym miejscu o tej samej porze,oni ponieśli najwyzsza cenę bo jechali w jednym aucie,tak przez kierowcę bo z reguły to on ponosi odpowiedzialnosc ,tak jak Ty czy Ja ale czasami do nieszczęścia nie potrzeba duzo a on na pewno nie chciał doprowadzić do tragedii która się wydarzyla .Nie zrobił tego z premedytacja.To jest blad kierowcy ale ja w przeciwieństwie do innych nie mam z tego satysfakcji ,bo to nie o to tu chodzi ale widzę ze Ty za to masz bo za wszelka cenę lapiesz mnie za słowa i probujesz je interpretować w swoich Złotych racjach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, zastanów się co piszesz. Ciekawe czy też był byś taki mądry, jeśli to byli by Twoi znajomi, Twoi bliscy, ludzie, których znałeś... "4 wiejskich palantów mniej" - żeby szczególnie w taki momencie, przed świętami kiedy giną młodzi ludzie, wyrażać się tak.. paranoja. Wszyscy jesteśmy równi i śmierć każdego boli. Nie znałeś ich? Nie wiesz kim byli. Też mieli marzenia, chcieli obchodzić święta jak wszyscy, spędzić wspaniałego sylwestra, a co wyszło? Może to i wina kierowcy, może nie zachował się jak powinien, ale to nie my powinniśmy ich oceniać. Szczególnie nie ludzie, którzy ich kompletnie nie znali w życiu nie widzieli ich na oczy. A jeśli jesteś taki cwaniak to idź, idź powiedz prosto w oczy to co piszesz rodzinom chłopaków. Pokaż jaki jesteś chojrak. Obwinianie nie ma już sensu, jest już za późno, nie cofniemy czasu, nikt nie wróci im życia. Tym bardziej przykro czytać takie komentarze na ich temat podkreślmy, że w wigilię, w dni tak wyjątkowym dla większości ludzi, tak magicznym i radosnym, pomyśl też o innych. Pomyśl o ich rodzicach, którzy dziś przy wigilijnym stole stali zapłakani, zdołowani. Pomyśl ile w ich życiu się zmieniło, z czym musza się borykać. Zamiast myśleć o Magii Świąt i sylwestrze muszą myśleć o pogrzebie dla synów. Pomyśl jak Ty czuł byś się wyczytując takie słowa na temat Twoich bliskich "4 wieśniaków mniej", "gnoje za kierownicą" i wiele wiele innych. Jeśli mamy jakieś uwagi to zostawmy je dla siebie, a nie wypisujmy tu takich chamskich słów w kierunku zmarłych. Zginęło 4 facetów... to nie muchy, to ludzie ludzie, których komuś będzie bardzo brakowało... Od wczoraj ten wypadek nie wychodzi mi z myśli, panowie praktycznie z moich okolic.... Szczere kondolencje dla rodziny oraz przyjaciół. A za chłopaków zostaje nam się tylko modlić. A my zamiast wypisywać coś na zmarłych odmówmy za nich modlitwę, to z pewnością pomoże im bardziej, niż obelgi w ich stronę.
Człowieku, zastanów się co piszesz. Ciekawe czy też był byś taki mądry, jeśli to byli by Twoi znajomi, Twoi bliscy, ludzie, których znałeś... "4 wiejskich palantów mniej" - żeby szczególnie w taki momencie, przed świętami kiedy giną młodzi ludzie, wyrażać się tak.. paranoja. Wszyscy jesteśmy równi i śmierć każdego boli. Nie znałeś ich? Nie wiesz kim byli. Też mieli marzenia, chcieli obchodzić święta jak wszyscy, spędzić wspaniałego sylwestra, a co wyszło? Może to i wina kierowcy, może nie zachował się jak powinien, ale to nie my powinniśmy ich oceniać. Szczególnie nie ludzie, którzy ich kompletnie nie znali w życiu nie widzieli ich na oczy. A jeśli jesteś taki cwaniak to idź, idź powiedz prosto w oczy to co piszesz rodzinom chłopaków. Pokaż jaki jesteś chojrak. Obwinianie nie ma już sensu, jest już za późno, nie cofniemy czasu, nikt nie wróci im życia. Tym bardziej przykro czytać takie komentarze na ich temat podkreślmy, że w wigilię, w dni tak wyjątkowym dla większości ludzi, tak magicznym i radosnym, pomyśl też o innych. Pomyśl o ich rodzicach, którzy dziś przy wigilijnym stole stali zapłakani, zdołowani. Pomyśl ile w ich życiu się zmieniło, z czym musza się borykać. Zamiast myśleć o Magii Świąt i sylwestrze muszą myśleć o pogrzebie dla synów. Pomyśl jak Ty czuł byś się wyczytując takie słowa na temat Twoich bliskich "4 wieśniaków mniej", "gnoje za kierownicą" i wiele wiele innych. Jeśli mamy jakieś uwagi to zostawmy je dla siebie, a nie wypisujmy tu takich chamskich słów w kierunku zmarłych. Zginęło 4 facetów... to nie muchy, to ludzie ludzie, których komuś będzie bardzo brakowało... Od wczoraj ten wypadek nie wychodzi mi z myśli, panowie praktycznie z moich okolic.... Szczere kondolencje dla rodziny oraz przyjaciół. A za chłopaków zostaje nam się tylko modlić. A my zamiast wypisywać coś na zmarłych odmówmy za nich modlitwę, to z pewnością pomoże im bardziej, niż obelgi w ich stronę.
Święte słowa ,ludzie maja najwięcej do powiedzenia w chwilach w których należało by nic nie mówić a zachować się tak jak powyżej napisane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację każdy jeździ jak chce. Ale pomyśl w ten sposób bo widzę że nie rozumiesz. Starego już nie nauczysz jak tak jeździł to dalej tak będzie jeździł. Jak za młodu się nauczy to mu zostanie w główce co nie co. Piszesz że znałeś tych ludzi. Dlaczego oczerniasz wszystkich?? "'ja im wspolczuje bo zapłacili największa cenę za swój błąd " Wszyscy zapłacili życiem za jednego idiotę.
Starszy kierowca ma takie same zobowiązania ,nie ma ze jeden gorszy a drugi lepszy ,także nie ma tu przywilei ze jak starszy to mu wolno gdyby każdy jeździł bezbłędnie nie było by wogole wypadków samochodowych ale tak nie jest i nigdy nie będzie...każdy ma takie same zobowiązania wobec innych uczestników ruchu....Pozostaje tylko wspolczuc rodzinie i wyciagnac wnioski z tej tragedii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz, czyli tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch, czyli bus!,3:0 dla busa !! mistrz sztywny,już nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna osoba a może inaczej jedna z wielu tu zgromadzonych która kogoś ocenia i oczernia to SA ludzie twojego pokroju,każdy drąży teraz temat tworzy z niego sensacje tak jak ty i ostro dyskutuje a nie wierze ze wszyscy którym tak łatwo oceniać jeżdżą w 100 % przepisowo ze nigdy nie przekroczyli pretkosci czy nie popełnili błędu pisze w liczbie mnogiej bo wszyscy ponieśli kare bo znaleźli się w tym samym miejscu o tej samej porze,oni ponieśli najwyzsza cenę bo jechali w jednym aucie,tak przez kierowcę bo z reguły to on ponosi odpowiedzialnosc ,tak jak Ty czy Ja ale czasami do nieszczęścia nie potrzeba duzo a on na pewno nie chciał doprowadzić do tragedii która się wydarzyla .Nie zrobił tego z premedytacja.To jest blad kierowcy ale ja w przeciwieństwie do innych nie mam z tego satysfakcji ,bo to nie o to tu chodzi ale widzę ze Ty za to masz bo za wszelka cenę lapiesz mnie za słowa i probujesz je interpretować w swoich Złotych racjach....
Nie masz satysfakcji. Cały czas o tym piszesz. to jednak masz. Ja w przeciwieństwie do ciebie nawet tak bym nie pomyślał.  A ty tylko za wszelka cenę próbujesz wyjść na swoje i chcesz się odgryźć.   Widzę ze ta pyskówka do niczego nie prowadzi bo niektórzy są tutaj strasznie ograniczeni. Nie wiem czy znałem chłopaków ale może, bo byli mniej więcej w moim wieku, a z ich stron mam wiele znajomych ze szkoły. Wiadomo że to przykra sytuacja dla rodziny przyjaciół, święta w smutku itd. Kierowca może popełnił błąd ale nic nie usprawiedliwia jego czynu, Jak ich znasz i tak zaciekle bronisz kierowcy to idź do rodziców pasażerów i im w oczy to powiedz a nie tu gwiazdorzysz.   Przez takich ludzi ile niewinnych ludzi rocznie umiera.  I zamiast za wszelką cenę hejterzyć powinieneś pomodlić się za nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam wasze posty na temat pochodzenia aut ... przepraszam ... kierowców. No cóż , chciałbym zacząć od tego ,że Puławy to miasto z liczbą ludności około 50 000 z ilością ludzi ok 1000 os na 1 km kw . Nie jest to żadna metropolia a już na pewno nie liczy się w skali Europejskiej jest niczym ziarenko piasku na bucie wielkiej Europejskiej polityki . No ale jak ktoś widzi tablice LOP to siedzi na haku i pogania bo " wieśniak przyjechał" tymczasem prawda o Puławach jest niestety okrutna . W latach 60 - tych XX wieku PZPR podjęło decyzje o budowie w małej miejscowości ... tak Azotów , zmieniając miasteczko wielkości Opola Lubelskiego , Bychawy , Poniatowej itp w "miasto" przemysłowe . Podkreślam tu słowo przemysłowe . Za tym słowem ciągnie się coś więcej . Do tego miasta pozbawionego jakichkolwiek mianowników "miasta" zaczynają zjeżdżać się pracownicy . Pracownicy Ci pochodzą głównie z.... tak ze WSI ( nie mylić z W.S.I.) . Dla tej mieszczańskiej wsi buduje się kilka drapaczy chmur , manhattan oraz kilka większych sklepów spożywczych , szkoły , przedszkola , szpital oraz drogi . Więc Ci oto rolnicy , pracownicy fizyczni , pożenili się , porobili dzieci , świat poszedł do przodu , pojawił się internet itp. I tak oto teraz jadąc do Puław przepisowo lub wyjeżdżając z nich siedzi Ci na haku "rodowity " Puławianin i . No cóż ... Puławianin który jedno pokolenie wstecz znał tylko lampę naftową jako główny wynalazek XX wieku . A lata 60-te to całkiem niedawno . Więc pozdrawiam wszystkich miastowych . Nie zapomnijcie ,że w lipcu zaczynają się u babci maliny .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doooobrze. Wycwaniakował szczyl jeden. Powinien umierać w męczarniach. Nienawidzę takich kierowców, dla takich prawo powinno być zaostrzone. Policja powinna zabierać od razu takim prawo jazdy co wymijają pod górkę i na zakręcie! Sama nie raz z dzieckiem jadąc byłam w sytuacji że prawie poszlibyśmy na czołowo bo jakiś kretyn sobie wymijał z naprzeciwka w miejscach nie dozwolonych! Czego narażacie nie winnych ludzi?! Idioci a nie ludzie, kto takim dał prawo jazdy! Szkoda tylko, że uśmiercił swoich kolegów...
wcale nie szkoda, bardzo dobrze!! nikt im nie kazał wsiadać do auta, które prowadzi cymbał!! mogli jechać taksówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wam ich oceniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wam ich oceniać
nie no, jasne! nie nam oceniać kogoś, kto w sposób bezdyskusyjny łamał przepisy. Nie nam oceniać np. to jakimi byli synami, braćmi, katolikami etc. Ale to konkretne zachowanie, jakim było prowadzenie auta w sposób narażający na bezpośrednie zagrożenie życia siebie i innych, czy też przyzwolenie na takie prowadzenie pasażerów oceniać możemy jak najbardziej i trudno nazwać je inaczej niż IDIOTYCZNYM, a te osoby IDIOTAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera jasna, czy możecie im dać spokój już, zginęli młodzi ludzie, którzy każdego dnia cieszyli się życiem. Stało się to i tyle, tak musiało być, nie znamy życia, nie wiemy co nas czeka. Również i my mogliśmy być na ich miejscu....ogarnijcie się z tymi komentarzami, bo sami nie jesteście lepsi, potraficie tylko krytykować i nic więcej!! Doceńcie to że żyjecie i weźcie to co teraz się dzieję pod uwagę!! Życie jest niespodzianką, jednego dnia uśmiechamy się, a drugie dnia możemy mieć już tą samą minę na zawsze z zamkniętymi oczami....   Tak ciężko to zrozumieć że was nie ma już [*] [*] [*]
Widać sami nie szanowali cudzego życia, narażając innych na śmierć bądź kalectwo , więc czemu my ich mamy szanować?? Bo zmarli? Umierają ludzie dobrzy i źli, ludzie mądrzy i głupi, odpowiedzialni i nieodpowiedzialni. Czy wszystkich zmarłych mamy oceniać jednakowo tylko dlatego, że są zmarli?Piszesz, że "stało się" "nie wiemy co nas czeka" jakby imna głowę spadł meteoryt, a tym czasem nie stało się samo , tylko spowodowało to ich własne zachowanie i gdyby mieli wiecej oleju w głowie, to akurat to co ich czekało mogliby przewidzieć. I nie pisz, że nie jestesmy lepsi, bo ja jak i pewnie wiele osób tu piszących nie narażamy cudzego życia dla własnej zabawy i szpanu. Jesteś znajoma , więc nie oceniasz sytuacji obiektywnie.przykro ci , że zmarły bliskie ci osoby i to przysłania ci niezaprzeczalne fakty, że zmarli ze swojej winy, a przy tym mogli osobom niewinnym odebrać życie. Gdyby kierowca busa też zmarł, nikt nie pisałby o nim że był "idiotą" bo nic by ku temu nie przemawiało. Ale tak, dla mnie ktoś kto igra z życiem jest "idiotą" , co nie wyklucza że był jednoczesnie dobrym kolegą. Jednak co to za argument, który ktoś tu wyrzej podał "znałem tych chłopaków i byli bardzo w porządku"?  Jedno drugiego nie wyklucza. Ja powiem tyle, mi piratów drogowych nie jest szkoda, szkoda mi ich ofiar. Tacy jak oni mieli wybór - jechać bezpiecznie i żyć, albo zachowywać się na drodze jak idiota i zginąć . Ofiary takich jak oni wyboru nie mają... Ulga, że nikogo nie zabili i nie zabiją..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że już czwarta osoba  z tego wypadku zmarła??? Boże jaka tragedia współczuję rodzinom z całego serca... teraz już żadne święta nie będę magiczne [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Ja myślę o rodzinie. Swojej. I o tych innych rodzinach, z którymi mijam się na drodze, kiedy to ja prowadzę. Rozumiesz?   A o tym debilu, który zginął, mogę mysleć tylko jako o potencjalnym mordercy, który mógł wcześniej zderzyć się ze mną i moją rodziną, albo z tobą i twoją rodziną. Na szczęście sam się wyeliminował; niestety przy okazji stał się faktycznym mordercą kolegów. Teraz jego rodzina będzie płakać? Teraz???!!! Trzeba było się wczesniej zainteresować jaki styl prowadzenia samochodu ma syn !
POPIERAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...